Отзывы о компании Интернет-магазин "Грибник"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСвітлана Ш.
- Жанна Е.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр К.
Всё быстро и качественно. Большое спасибо.
- Покупатель
Спасибо огромное! Все быстро, оперативно-связались, улыбнулись, выслали! Получила. Оплата при получении. Будем пробовать. 😊
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Ю.
- Татьяна И.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАлла К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛидия З.
- Дмитро Г.
З 24 коробок поки жодна не родить. 22 градуси в приміщенні - їм жарко... На жаль, літом можна замовляти тільки, якщо є погріб або підвал
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Так, 22 градуси - це жарковато... Але можна спробувати понизити температуру на пару градусів, якщо є така можливість і все буде рости. Грибниця не псується за цей час. Ви можете нам зателефонувати і ми надамо Вам консультації щодо вирощування.
- Комментарий продавца
- Віктор К.
